درباره ما

درباره ما

گیاهان آپارتمانی، گل های ریشه دار، فضاهای سبز خانگی و گلدان های کوچک رومیزی در دنیای ماشینی امروز، آخرین امید بشر برای حفظ سلامت روانی و آرامش محیط زندگی در شرایطی است که به ویژه در شهرهای بزرگ حاکم شده و دیگر خبری از خانه های ویلایی با باغچه های بزرگ، کوچه باغ های سرشار از عطر گل ها و درختان متنوع و مناظر سبز نیست. مجموعۀ باغبون بر آن است تا با ارائه خدمات متنوع، ضمن ارائه اطلاعات عمومی و تخصصی جهت افزایش آگاهی عمومی از نحوۀ پرورش، نگهداری، مراقبت و تکثیر انواع گیاهان، امکان انتخاب هوشمندانه، خرید آسان، ارزان، با کیفیت، سریع و بدون نیاز به رفت و آمد و نیز استفاده از خدمات نگهداری رایگان را برای کاربران خود فراهم آورد.

چشم انداز(Vision)

با توجه به اقدامات صورت گرفته، به کمک خداوند متعال ، مجموعه باغبون بنا دارد که در آینده نزدیک به بزرگترین فروشگاه اینترنتی و مرکز تخصصی مشاوره گل و گیاه آپارتمانی تبدیل شده و در افق دورتر فروشگاه های زنجیره ای در کشور را با خدمات گسترده راه اندازی نماید. باغبون در نظر دارد که با بهره گیری از خلاقیت و مدیریت افراد مجموعه خود، اولین و گسترده ترین خدمات پس از فروش محصولات خود را در سراسر کشور عرضه نماید تا مشتریان گرانقدر با آرامش خاطر بیشتر، لذت خرید امن و حرفه ای را تجربه نمایند.

ماموریت(Mission)

رسالت  باغبون برای راه اندازی این مجموعه، افزایش سطح سلامت روانی افراد جامعه و همچنین تشویق مردم عزیز به نگهداری و پرورش حداقل یگ گلدان در منزل و یا محل کار است که منجر به انس گرفتن هرچه بیشتر انسان با طبیعت و محیط زیست گردیده که این خود در ارتقاء سطح شادابی ، سلامت و آرامش افراد بسیار تاثیر گذار است. در عصر حاضر که انسان با توجه به درگیری های زندگی دیجیتال و ماشینی از طبیعت فاصله گرفته، باغبون خود را مسئول میداند که بتواند با ارائه راهکارهای خلاقانه به تشویق مردم به گره زدن زندگی خود با طبیعت بپردازد و گامی موثر در این عرصه بردارد.

مجموعه باغبون با بهره گیری از تیمی جوان متشکل از متخصصین حوزه های کشاورزی، فناوری اطلاعات، بازاریابی و مدیریت با بهره گیری از دانش روز و تکیه بر فناوری های نوین، اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین تخصصی برای عرضۀ محصولات، ارائه اطلاعات کاربردی، به روز و علمی، ایجاد بانک جامع اطلاعات گیاهان و مشاوره تخصصی آنلاین در طول ساعات شبانه روز نموده و همچنین به منظور ارتباط موثر و مفید با مخاطبین گرانقدر، با فعالیت حرفه ای در شبکه های اجتماعی، بستری را برای ارائه مطالب مفید و ارتقا سطح آگاهی افراد در پرورش گیاهان گوناگون، برای اجرای هرچه بهتر رسالت خود آماده نموده است.

تماس با کارشناس فروش