سوالات متداول

سوالات متداول

کاربر گرامی؛ خواهشمند است برای مشاهدۀ پاسخ سوالات خود پس از جستجو در میان  سوالات متداول بر روی سوال مورد نظر کلیک کنید.

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش‏‌هایی که در ساعت‏‌های غیرکاری (از ساعت 18 تا 9 صبح روز بعد) ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت‌‏های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد.

تا پیش از تایید نهایی سفارش و کلیک روی آیکون اتمام خرید شما می‌توانید سفارش را از سبد خرید خود حذف و یا اصلاح کنید. پس از تایید نهایی سفارش و اتمام خرید و در مرحله پرداخت و ثبت سبد، شما قادر به حذف و تغییر سفارش نیستید. از این مرحله به بعد برای لغو یا تغییر آن، با ما تماس بگیرید.

درحالت عادی هیچ گونه محدودیتی در سفارش کالا از باغبون وجود ندارد و در صورت سفارش بیش از اندازه موجود حتما هماهنگی های لازم انجام خواهد شد .

در میان روش های موجود برای پرداخت وجه در حال حاضر صرفا سه روش زیر امکان پذیر است.

* پرداخت از طریق درگاه اینترنتی موجود در سایت و توسط کارت‌های عضو شتاب

* پرداخت در محل با استفاده از کارت های بانکی و دستگاه کارتخوان که توسط ارسال کننده ارائه می شود.

* پرداخت در محل به صورت وجه نقد.

امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی وجود ندارد اما اگر خرید از طریق فروشگاه سایت برای شما مقدور نیست (مثلا در صورتى که سفارش شما شامل اقلام متعددى از كالاست یا نیاز به ارائه عکس، توضیحات یا ملاحظات خاصی دارد) براى سهولت می توانید از یکی از دو روش زیر اقدام به ارسال درخواست سفارش خود نمایید:

1-  مراجعه به بخش سفارش ویژه در سایت و ارسال ليست درخواستي به صورت متن تايپ شده، فايل و يا فايل تصوير دست نوشته از طریق تكميل نمودن فرم سفارش ویژه.

2- مراجعه به شبکه های اجتماعی باغبون مانند واتس اپ یا تلگرام و ارسال متن سفارش برای همکارن باغبون.

خیر . در حال حاضر امکان پرداخت صورت حساب از طریق چک امکانپذیر نمی‌باشد.

خیر. در حال حاضر کلیه فروش باغبون به صورت نقدی است.

بله، بعد از هماهنگی با خدمات مشتریان باغبون ‌می‌توانید در روز و ساعتی که تعیین می‌کنید کالا‌یتان را دریافت کنید.

سفارش شما در محدودۀ شهر تهران یک روز کاری پس از ثبت به دست شما می رسد. در حال حاضر امکان ارسال سفارش برای خارج از محدودۀ شهر تهران (حتی سایر شهرستان های استان تهران) وجود ندارد.

در حال حاضر امکان ارسال به شهرستان ها (حتی شهرستان های استان تهران که خارج از محدودۀ شهر تهران هستند) وجود ندارد. اما در صورتی که مبلغ سفارش شما بیش از هشتصد هزار تومان باشد می توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا در صورت امکان برای شما ارسال شود.

برای آشنایی با خدمات سیستم های هوشمند آبیاری و نگهداری گیاهان می توانید به سایت باغبون یار مراجعه نمایید.

امیدواریم سوالات انتخابی این بخش ابهامات و سوالات شما را رفع نموده باشد. با این وجود خواهشمند است در صورتی که پاسخ سوال مورد نظر خود را در میان سوالات متداول نیافتید از بخش تماس با ما آن را با کارشناسان باغبون در میان بگذارید.

سوالات متداول – سوالات متداول – سوالات متداول