گیاه یار یا کلینیک گیاه پزشکی باغبون با ارائه خدمات مشاوره گیاهان، در طیف وسیعی از موضوعات مختلف به ارائه مشاوره تخصصی در زمینه نگهداری، پرورش، تکثیر و درمان انواع گیاهان خانگی، آپارتمانی و فضای باز، به روش های گوناگون زیر، تلاش می کند تا به صورت رایگان یا حتی المقدور با هزینه جزئی، مخاطبین خود را یاری نماید تا فضای سبز خود را با کمترین هزینه به بهترین شکل مدیریت نمایند:

مشاوره آنلاین پیش از خرید

برای خرید گیاهان، شما باید به نور، میزان آبیاری، رطوبت، دما و محیط خود توجه کنید. یکی از خدمات رایگان فروشگاه باغبون مشاوره آنلاین قبل از خرید است. به این صورت که شما می توانید با برقراری تماس به همکاران ما شرایط محیطی خود را توضیح داده و گیاهانی را تهیه نمایید که در محیط شما ماندگار باشند. و هم چنین از دیگر لوازم مورد نیاز اعم از کود و خاک مناسب برای گیاهتان مطلع شوید.

مشاوره آنلاین پیش از خرید
مشاوره آنلاین نگهداری از گیاهان

مشاوره آنلاین نگهداری از گیاهان

در مورد چگونگی نگهداری از گیاهان آپارتمانی، راهکارهای بهبود رشد گیاه و تقویت آن ها، درمان بیماری ها و آفات گیاه و راه های مقابله با آن ها و هم چنین برای نحوه استفاده از کود، خاک و سم نیز می توانید با کارشناسان مجموعه باغبون به صورت رایگان، ارتباط آنلاین و تلفنی برقرار کنید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

مشاوره حضوری موردی

اگر شما هم طرفدار گیاهان هستید و در منزل و یا محل کار خود از گیاهان نگهداری می کنید با مشکلاتی هم چون عدم رشد گیاه مواجه شده اید و نیاز دارید یک گیاه پزشک از گیاهان شما بازدید کند. ما در مجموعه باغبون برای رفاه حال مشتریان خدمات بازدید حضوری را در نظر گرفته ایم که در صورت درخواست شما برای بررسی و درمان گیاهان، گیاه پزشک باغبون به محل شما می آید تا در صورت وجود بیماری و یا کمبود مواد غذایی گیاه، شما را راهنمایی نماید. هزینه اولیه برای ساعت اول حضور 600 هزار تومان و به ازای هر ساعت اضافه مبلغ 200 هزار تومان به مبلغ پایه اضافه می شود. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

مشاوره حضوری موردی
مشاوره حضوری دوره ای

مشاوره حضوری دوره ای

فروشگاه باغبون برای سازمان ها، ادارات و مجتمع های مسکونی و تجاری که نیاز به بازدیدهای دوره گیاهان خود دارند خدمات متنوعی ارائه می دهد. در صورت درخواشت شما برای بازدیدهای دوره ای، گیاه پزشک مجموعه باغبون با مراجعه به محل، تمامی گیاهان شما را از نظر محل قرارگیری، بیماری و کمبود مواد غذائی مورد بررسی قرار می دهد و راهنمایی های لازم را ائه می دهد. خدمات ارائه شده به صورت دوره ای شامل سمپاشی، هرس، کوددهی، تعویض گلدان و بررسی گیاهان توسط گیاه پزشک می باشد.مبلغ بازدید دفعه ی اول برای ساعت اول 600 هزار تومان و به ازای هر ساعت اضافه مبلغ 200 هزار تومان به مبلغ پایه اضافه می شود. در مورد هزینه ی بازدید و خدمات دوره ای برای دفعات آتی، پس از بررسی تعداد و شرایط گیاهان توسط کارشناس متخصص مجموعه باغبون خدمت شما اعلام می گردد.

خدمات حضوری

در صورت نیاز شما عزیزان برای مشکلات باغبانی و نگهداری از گیاهان می توانید با مجموعه باغبون تماس حاصل فرمایید. برای کلیه خدمات حضوری از جمله سم پاشی، کوددهی، تعویض گلدان، تعویض خاک و رفع ایرادات باغبانی گیاهان فضای باز و آپارتمانی و هم چنین نگهداری از باغچه های منازل می توانید درخواست کارشناس و کارگر از مجموعه ی باغبون داشته باشید.

خدمات حضوری باغبون
ارتباط با کارشناسان گیاه پزشکی باغبون